شرایط و مقررات گارانتی کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های آواگستر بوده است وآواگستر در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت آواگستر، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند، دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7روز گارانتی تعویض می‌شوند.

ت

گوشی پس از یکبار استفاده از گارانتی تعویض،دیگر شامل گارانتی 7 روز تعویض نمی باشند.

لطفاً توجه داشته باشید:

– در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

شرایط تعویض گوشی با گارانتی تعویض (تا 7روز) گارانتی طلایی آواگستر

1-بعد ازتاریخ فعالسازی (استعلام از سامانه همتا) نباید بیشتر از 7 روز گذشته باشد .

2-از شرایط گارانتی خارج نشده باشد .(شرایط مندج در پشت کارت گارانتی)

تمامی موارد فوق با تایید نظر کارشناس فنی بخش گارانتی قابل اجرا است.

نکته: تحویل گوشی های گارانتی طلایی آواگستر(پس از انجام خدمات) بصورت حضوری امکان پذیر نخواهد بود و فقط به آدرس درج شده در قبض پذیرش با هماهنگی قبلی با هزینه شرکت برای مشتری ارسال میگردد.

ساعت پاسخگویی : ساعت 9 الی 15

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به آواگستر بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

شرایط تعویض گوشی با گارانتی (بعد از 7 روز)

-چناچه بعد از گذشت 30 روز کاری شرکت نتوانسته باشد قطعه ،ویا ایراد سخت افزاری،یا نرم افزاری را رفع نماید می بایستی گوشی تعویض گردد.

-چناچه تعویض گوشی مطابق با بند یک انجام پذیرد مشتری می بایستی بسته به مدت زمان استفاده از دستگاه و وضعیت ظاهری دستگاه فرانشیز آن دستگاه را پرداخت نماید.

درصورت نبود گوشی مورد نظر در انبار با یک مدل بالاتر و یا پایین تر با دریافت یا پرداخت ما به التفاوت قیمت روز دستگاه انجام می گردد.

مشتریان عزیز توجه فرمایید گارانتی تعویض دستگاه با گارانتی 18 ماهه طلایی آواگستر متفاوت میباشد.

در گارانتی خدمات دستگاه شامل تعویض نمیباشد.